• Beylikdüzü Özel Matematik Dersi Verenler

    beylikduzu-matematik-dersi-verenlerOkullarımızdaki mevcutlar her geçen gün artmakta sınıflar gitgide her gün kalabalıklaşmaktadır. Okullarımızdaki öğrenciler arasındaki öğrenme düzeyi farklılıkları bu kalabalık sınıflarda daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Dikkati dağılan öğrenciler sınıf ortamında derste geride kaldıklarından dolayı ailelerde çocuklarının özel ders almaları doğrultusunda yönlendirme yapmaktadırlar. Her öğrenci farklıdır Bu yüzden Öğrencilerin ilgi alanlarına ve yeteneklerine bağlı olarak öğrenciye göre bir çalışma programı yapılmalı ve öğrenciyi başarıya ulaştıracak en iyi yol belirlenmelidir. Öğrencilerimizi kişiye özel eğitim anlayışımızla kendi kapasitelerine göre yapmış olduğumuz eğitimlerimiz de öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

    Eğitimin insanın en önemli parçası olduğu unutulmamalı ve Bu doğrultuda çocuklarımıza bırakacağımız en büyük miras eğitim olmalıdır.

    Beylikdüzü matematik dersi veren öğretmenler olarak öğrencinin seviyesine göre derslerinize başlamakta ve Bu doğrultuda her geçen gün seviyesinin üstüne koyarak öğrenciyi diğer öğrencilerin seviyesine çıkartarak sınıf ortamında onların Özgüven kazanmasını sağlamaktayız. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz çalışmalarda öğrencilerin sevebileceği noktaları Yakalayarak Matematik dersini öğretmeye çalışmaktayız. Matematik dersinin özel bir ders olduğu unutulmamalı tatil gibi günlerde bile öğrenci matematik ile ilgilenmelidir, hayatın her noktasında matematiğin olduğu ve bu matematiği sevmeden onunla uğraşmadan hayatta iyi bir noktaya gelmenin zor olduğu unutulmamalıdır.