• Beylikdüzü Özel Ders Merkezi

    Beylikdüzü özel ders Merkezi alanında uzman ve deneyimli öğretmen kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları her türlü ders takviyesinde bizlere ihtiyacınızı belirterek özel ders hizmeti alabilirsiniz. Çoğu öğrencinin sınıf mevcudu yüksek olan sınıflarda ders takip etmesi ve ders üzerinde pratiklik kazanması çok zordur. Bu yüzden öğrencilerimizin bazı Derslerde zorlanmaları gayet normaldir. Bu durumu aşabilmek için de çoğu aile öğrencileri için birebir özel ders almayı tercih etmektedir. Peki özel ders alırken nelere dikkat etmemiz gerekir? Özellikle alanında yeterli olmayan bir hocadan veya üniversite öğrencisinden özel ders aldığınızda öğrencinizi o dersten soğutabilir. O yüzden bu gibi noktalara çok dikkat etmemiz gerekmektedir.

    Özel derste başarılı olabilmek için alanında uzman ve deneyimli ve aynı zamanda donanımlı bir öğretmenden ders almamız gerektiğini hiçbir zaman unutmamalıyız. Öğretmenlerimizin tamamı alanında uzman belli bir deneyime sahip doğru eğitim fakültelerinden mezun olmuş doğru öğretmenlerdir. Dersin başından sonuna kadar öğrencinin dersde ne yaptığını takip etmekteyiz. Bu yüzden doğru ve güvenilir bir öğretmen kadrosundan özel ders almanın farkını mutlaka yaşayacaksınız. Öncelikli olarak bizlerle tanışıp nasıl bir yol izleyeceğimizi bizden öğrenmelisiniz. İster evinizde isterseniz Bizim kendi evlerimizde özel ders alabilirsiniz. Bu gibi sorulara cevap bulmak için sizlere bir telefon kadar uzağız.

    Beylikdüzü özel ders Merkezi tarafından okula takviye ve sınavlara hazırlık şeklinde verilen özel derslerimizde öğrencilere dönem boyunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın ihtiyaç duyacağı her türlü alanda bizlerden özel ders takviyesi alabilirsiniz. Özel derslerimizde dikkat ettiğimiz unsurlardan biride öğrencinin seviyesi ve okul programına uygunluk durumudur. Okul programına uygunluk düzeyini ilk önce öğrenciyi getirmeye çalışmaktayız. Özellikle matematik derslerinde öğrenci 7. sınıf olmasına rağmen akademik seviyesi 5. sınıf seviyesinde olabiliyor, Bu nedenle acil ihtiyaç duyulan konular en kısa zamanda öğrenciye aktarılarak öğrenci acil durum planı oluşturulmaktadır. Bu sayede okula dönük bir şekilde öğrenci daha hızlı hazırlanmaktadır. Aynı zamanda sınavlara takviye vermiş olduğumuz TYT AYT LGS DGS KPSS hazırlık şeklindeki derslerimizde önceki senelerde çıkmış olan sorulara paralel sorular hazırlanarak öğrencide hazırbulunuşluk oluşturulmaktadır. Ders sırasında yapmış olduğumuz Bilişsel testler sayesinde öğrencinin hangi konuda eksik kaldığını belirleyerek o konulara yönelik tamamlama çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

    Beylikdüzü özel ders Merkezi’ndeki öğretmenlerimizin ilgi ve alakaları sayesinde öğrenciler dersleri severek ve kalıcı bir şekilde öğreneceklerdir. Kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için ve öğrencilerin başarılı olabilmesi için biz Öğretmenler olarak üzerimize düşen her şeyi en şekilde yapmaktayız. Öğrenciler ilkokuldan üniversitenin sonuna kadar birçok konuyu öğrenmek durumundadır, kalabalık sınıflarda ve ders saatinin yetersiz olduğu derslerde bunun gerçekleşmesi ise imkansızdır. Beylikdüzü özel ders merkezi çocuklarımız için vermiş olduğu özel derslerde anlayamadıkları noktaları hızlı bir şekilde tamamlayacaklardır. Aynı zamanda Öğretmenlerle birlikte yapmış oldukları çalışmalar sayesinde pratiklerini artıracaklardır. Vermiş olduğumuz özel dersler dışında çocuklarımız için her zaman eğitim koçluğu hizmetlerimiz ve akademik rehberlik ile onları doğru adımlar atmalarını sağlamaktayız. Sınavlara hazırlık süreçlerinde öğrencilerimizin yaşamış oldukları kaygıları orta düzeye getirerek heyecanla baş edebilme çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Hayalinizdeki okula yerleşmek için bizlerle tanışıp neler yapabiliriz? neler gerçekleştirebiliriz? bu konular üzerinde birlikte Beyin Fırtınası yapabiliriz. Bize vermiş olduğunuz sorumluluğun farkındayız, bu sorumluluğu yerine getirebilmek için en iyi şekilde çalışacağımıza emin olabilirsiniz. Bizlerle tanışarak özel ders takip farkı hemen yaşayabilirsiniz.