• Beylikduzu Özel Ders Fiyatları

    beylikduzu-ozel-ders-fiyatlariKalabalık sınıflarda eğitimi alan öğrencilerimiz dikkatleri dağıldığında bazı derslerden geriye düşmektedirler. Bu nedenle bazı öğrencilerimizde bu Özgüven kaybına sebep olmaktadır. Bu açığı kapatmak için çocuğunuza özel ders aldırmaya karar mı verdiniz? Bir dersin Gerçekten ne kadar eksik olup olmadığını görmek istiyor ve bu derste ilerleme kaydedilmediğini mi görüyorsunuz? Bu doğrultuda yapmamız gereken şey eksik olduğu Dersin eksiklerini kapatacak doğru bir öğretmeni bulmaktır.

    Doğru öğretmeni bulmak için Çevrenizdeki öğretmenlerden bilgi alır veya çocuğunuza gerçekten frekansını tutturabilecek öğretmeni bulmak isteyeceksiniz. İnternette Beylikdüzü özel ders veren kişileri aradığınızda Karşınıza çıkan öğretmenlerin size ne kadar faydalı olabileceğini öğrencinizle frekansın tutup tutmayacağını hep düşünüyor olacaksınız. Bu doğrultuda Biz ilk önce sizlerle tanışıp, karşılıklı güven sağlayıp, öğrencimizle yapacağımız bir İki dersten sonra özel derslere devam edip etmeme kararı almaktayız.

    Öğrencimiz hangi derste zayıf olursa olsun zayıf olduğu dersin branş uzmanı tarafından dersini alacaktır. Bu konuda sizlere her zaman o dersin öğretmeni yönlendirmeye çalışmaktayız. Çünkü her dersi uzmanından almanın daha doğru olduğunu düşünmekteyiz. Öğretmenlerimizin her biri farklı deneyim oranına sahip olup her birinin farklı bir ücret politikası bulunmaktadır. Ne olursa olsun bir kurumda çalışan ve sürekli o dersi anlatan öğretmenden özel ders almaya çalışırsanız çocuğunuza daha faydalı olacak bir öğretmeni bulmuş olursunuz .Bizler de sizlere bu konuda yardımcı olmaya ve Çocuğunuz için frekansları tutacak bir öğretmeni bulmak için çalışacağız.