• Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler

    Yeni eğitim sistemi 1 ve 5. sınıftan itibaren uygulanmaya başladı. Yeni eğitim sistemi ile bizleri pek çok sorun bekliyor diyebiliriz. Bu sorunlar karşısında baş etmek amacıyla hazırlamış olduğumuz yeni ders programları ve müfredat düzenlemesi ile yeni eğitim sistemi sizin için bir problem olmaktan çıkıyor. Eğitim sistemimizde en fazla sorun yaşanılan derslerden biri olan Matematik artık sizler için bir eğlenceden ibaret olacak. Motivasyon ve başarı odaklı ders çalışma yöntemlerimizle hem çocuğunuz matematiği sevecek hemde  başarısı artacak.

    Başarı için temel şart olan güdülenmeyi çalışma etkinliklerimiz, kullanmış olduğumuz teknolojik dökümanlar ile sağlayarak Matematik fobisini ortadan kaldırıyoruz. Sizde Beylikdüzü Matematik dersi verenler hakkında araştırma yapıyorken bizleri bulmuşsanız özel ders hakkında tüm kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.. Sizlere yardımcı olmak ve öğrencilerimize akademik anlamda destek olmak amacıyla çalışıyoruz.

    Referanslarımız sayfasından elde ettiğimiz dereceleri inceleyebilir bizleri arayarak ders için bir ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz…

    Etiketler: > > >