• Öğretmen Özel Ders Beylikdüzü

    ogretmen-ozel-ders-beylikduzuBeylikdüzü özel ders ekibi olarak bugün Özel dersin yararlarından özel dersin öğrencilere katkılarından sizlere bahsetmeye çalışacağız. Özel ders kelime anlamı kişiye özel yapılan aynı zamanda öğrencilerin kesinlikle soru sormaktan çekinmediği ve Anlamadığı tek bir konunun kalmadıği ve ders anlamında mutlaka başarılı test sonuçları elde ettiğimiz derslerdir. Çünkü dershaneden farkı öğrenci soru sormak da özgürdür soracağı her sorunun cevabını en ayrıntılı bir şekilde ders öğretmeninden öğrenir.

    Dershane veya sınıf ortamında almış olduğu derslerde öğretmen yapmış olduğu konu anlatımdan sonra öğrencilere sorusu olan var mı sorusu karşılığında genelde öğrenciler çekildiğinden hiç kimse anlamadığını söylemez. Birebir özel derste ise durum çok farklı olur. Öğrenci çekingen de olsa aktif bir öğrenci de olsa durum değişmez her zaman sorusunun cevabını tam anlamıyla alır. Bu sayede öğrenci ders sırasında kaçırmış olduğu bölümleri halleder ve her seferinde bir üst seviyeye çıkarak derslerini tamamlar. Devlet okullarına baktığımızda öğrenciler 50 kişilik sınıflarda eğitim almaktadırlar. Bu da bir öğrencinin dersini anlamasını engelleyen en büyük negatif etmenlerdendir.

    Beylikdüzü özel ders ekibi Öğretmenlerİ olarak her birimiz branş branş uzmanlaşmış ve öğrenci ile frekansları tutturma konusunda çeşitli eğitimlerden geçmiş Öğretmen arkadaşlarız. Amacımız hem topluma iyi bir insan yetiştirmek hem de eğitim ve akademik anlamda donanımlı öğrencileri Hayata kazandırmaktır. Sizler de kafanızdaki akademik problemlere çözüm üretmek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz