• Beykent Etüt Merkezleri

    afis2Beylikdüzü’nün güzel semtlerinden biri olan Beykent’te çalışan anne babalar çoğunlukta diyebiliriz. Durum bu şekilde olunca okuldan çıktıktan sonra anne babalar gelen kadar çocuklarını emanet edecekleri yer arayan anne babablar hem boş durmasınlar hemde ödevlerini yapsınlar düşüncesi ile etüt merkezleri aramaktalar. Bu iş için en uygun yer etüt merkezleri diyebiliriz. Bu yüzdne her bir etüt merkezini ayrı ayrı gezip verdiği hizmetler hakkında bilgi alarak sizin ve çocuğunuz için en doğru etüt merkezine kaydını yapabilirsiniz..

    Bizler ise evinizde etüt merkezi sloganı ile tayin etmiş olduğumuz eğitim koçu ile siz gelene kadar günlük tekrarlarının yapılıp ödevlerinin bitirilip eğitsel çalışmalarının bitirilmesi ile birlikte siz gelene kadar çocuklarınıza sahip çıkıyoruz. Çocuğunuz etüt merkezinde yapacaklarını kendi evinde yaparak eğitsel çalışmalarını bitirmiş olmaktadır. Sizlerde eve geldiğinizde çocuğunuza sevginizi vermekten başka şey yapmayacaksınız. Ödev başında zaman kaybetmek yerine daha dolu aktiviteler yapabilirsiniz..

    Eğitim koçluğumuz hakkında daha detaylı bilgi almak ve size özel çözümlerde üretmek isterseniz bizlerle tanışıp çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz..

    Etiketler: