• Beylikdüzü Özel Ders Öğretmeni

    Uzman öğretmenlerimiz, eğlenceli öğretim tekniklerimiz ve kariyer planlama yöntemlerimiz ile Beylikdüzü ilçesinde ikamet eden öğrencilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Günlük ders destek hocalarımız, eğitim koçlarımız, branş branş ders öğretmenlerimiz çocuğunuza okula takviye, sbs, lys anlamında eksiklerini kapatmak ve üst sıralardan yer kapmaları için başarının anahtarını önlerine sunuyorlar..

    Özel dersin Kurslardan ve dersanelerden en büyük farkı öğrencinin kafasına takılanı o an sorması ve anında cevap alarak kafasında problemleri halladerek derse devam etmesidir. Bu şekilde öğrenme kalıcı ve tam olacaktır. Bu bakıma dersanelere para yatırmka yerine eksik oldukları derslerden özel ders almalarını tavsiye ediyoruz.

    Evinizin konforunda alacağınız özel ders hizmetlerimizde öğrenci- öğretmen uyumuna önem veren kişiler olduğumuzdan öğrenci ile yapacağımız ilk dersten sonra özel ders hizmetinin devam edip etmeyeceğine karar veriyoruz. Çünkü, özel derste en önemli basamağın öğrenci ile öğretmen arasındaki iletişimin olduğunu düşünüyor ve siz velilere özel ders alırken bunlara dikkat etmenizi istiyoruz..

    Beylikdüzü özel ders öğretmeni arıyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz…

    Etiketler: > > > >